İçerik
Firik web sitesinde (www.firik.com.tr) Firik ürünleri ve Firik kampanyalarıyla ilgili bilgiler bulunmaktadır. Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır.

Kişisel veriler / kullanıcı girdileri
Firik web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz Firik’in size daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla kullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz Firik’ın sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışındaki amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. Firik, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımı ve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir.
Firik, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından paylaşılan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Firik, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır :
• Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
• Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
• Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.
• Belli dönemlerde numune ürün göndermek
Kişisel bilgilere sadece yetkili Firik personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Firik, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Firik tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Firik Gizlilik Politikası
Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi, Firik Hatay Yöresel Ürünleri tarafından işletilmektedir.
Firik, sizlerin kişisel gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Bu Gizlilik Politikası, Firik tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunları nasıl kullanıp koruduğumuzu ana hatlarıyla açıklamaktadır. Bu politika aynı zamanda sizlere web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda “Kişisel Bilgilerinizin” toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiğini ve bize sağlamış olduğunuz bilgileri nasıl değiştirebileceğinizi anlatmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerlidir. Örneğin, üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerinde sponsorluğunu yapabileceğimiz veya katılımda bulunabileceğimiz manşetler, piyangolar, reklamlar veya tanıtımlar için geçerli değildir. Bu Gizlilik Politikası ile İlgili Onayınız Web sitemizi kullanarak, sitenin bu alanında ilan edilen mevcut Gizlilik Politikamızın şartları ile mutabık olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu politikadaki şartlar konusunda mutabık değilseniz, lütfen bu sitede Kişisel Bilgilerinizi (aşağıda tanımlanan) belirtmeyiniz.
Bu sitede Kişisel Bilgi belirtmemeyi seçtiğiniz durumda, sitenin belirli alanlarına erişim sağlamak, bir yarışmaya veya piyangoya katılmak, numune talebinde bulunmak, veya bize e-mail göndermek gibi birtakım haklardan yararlanamayacaksınız.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
Bu Gizlilik Politikasında kullanıldığı üzere, “Kişisel Bilgi”, ad, ev adresi, telefon numarası, rumuz ve e-posta adresi gibi teşhis edilebilecek kişisel bilgilerdir. Girmiş olduğunuz site, bu Kişisel Bilgi türlerinin bazılarını veya tümünü toplayabilir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde, Firik’in, sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir Kişisel Bilgi toplamayacağı konusunda tarafınızı temin ederiz.
Tarafımıza Kişisel Bilgi verdiğinizde, Gizlilik Politikasının şartları doğrultusunda tarafımızı bu bilgileri kullanmak konusunda yetkilendirmiş oluyorsunuz (Aşağıdaki “Bize Ulaşın” kısmına bakınız).
Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?
Bu web sitesinde Kişisel Bilgilerinizi kullandığınızda, bu tür bir bilgiyi, yalnızca toplanıldığı özel amaç doğrultusunda kullanacağız (örneğin, size bir numune göndermek amacıyla). Bu bilgiler ayrıca, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerimiz ve/veya hizmetlerimiz ile ilgili size bilgi ve/veya teklif göndermek amacıyla da tarafımızca kullanılabilir. Söz konusu bilgileri, size ürünleri/hizmetleri ile ilgili bilgi ve/veya teklif göndermek isteyebilecek tarafımızca dikkatle seçilmiş şirketlerle paylaşabilir veya bu şirketlere iletebiliriz. Bununla birlikte, istediğiniz zaman, bu tür bir iletişimden vazgeçebilirsiniz. (Aşağıda “Bize Ulaşın” kısmına bakınız).
Bazen Kişisel Bilgiler de dahil olmak üzere web sitelerimizde topladığımız verileri işlemesi veya analiz etmesi için üçüncü şahısları devreye sokabiliriz. Ayrıca bizden bir ürün veya hizmet sipariş ettiğiniz takdirde, tarafınıza ait Kişisel Bilgileri, söz konusu ürünün veya hizmetin teslimini sağlamak üzere tedarikçi firmalarla veya üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz. Tarafınıza ait Kişisel Bilgilerin, bu tedarikçi firmalarca ve diğer üçüncü şahıslarca kullanılmasına hiçbir şekilde izin verilmemektedir.
Son olarak, Kişisel Bilgilerinizi, yasalar, arama emri, mahkeme celbi veya mahkeme emri ile gerekli olduğu takdirde ifşa edebileceğimizi bildiririz.

Çocuklar
Firik’in, 18 yaşının altındaki bireylerden ebeveynlerinin izni olmaksızın, teşhis edilebilir kişisel bilgi toplama amacı kesinlikle yoktur.

Bilgi Güvenliği
Kişisel Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için makul önlemler almaktayız. Tüm teşhis edilebilir kişisel bilgiler, izinsiz erişimi, değiştirmeyi veya kötüye kullanmayı önlemek amacıyla kısıtlı erişime tabidir.
Firik’e hizmet sağlayan ajansların veya yüklenicilerin, söz konusu bilgileri gizli tutmaları gerekmektedir ve Firik için gerçekleştirdikleri hizmetleri yerine getirmek dışında başka hiçbir amaçla bu bilgileri kullanmalarına müsaade izin verilmemektedir.
Politikamızdaki Değişiklikler
Firik’in, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır. Herhangi bir yeni politika gündeme geldiğinde sizinle paylaşacağız ve sürekli haberdar olmak istiyorsanız bu bölümü sürekli ziyaret etmenizi istemekteyiz.

Bize Ulaşın  
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, [email protected] adresine yazın. Firik bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. Aynı şekilde Firik, web sitemiz ile ilgili gizliliğinizi korumayı taahhüt etmektedir. Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz veya kaygılarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.